Zamknij
REKLAMA

Samorządowcy popierają Kulczyńskiego

08:32, 02.11.2018 | artykuł sponsorowany

Mówienie jednym głosem z osobami, które będą współrządzić zarówno powiatem polkowickim jak i województwem, sprawia, że Chocianów może mieć szansę na wielki cywilizacyjny skok. To pokazuje, że obietnice, które składa Tomasz Kulczyński w swojej kampanii wyborczej, są jak najbardziej realne, ponieważ ciężko wyobrazić sobie sytuacje, w której samorządowcy każdego szczebla ryzykowaliby dobre imię rzucając słowa na wiatr.

W związku z tym postanowiliśmy zapytać przedstawicieli Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Powiatu Polkowickiego oraz Wójta Gminy Gaworzyce o to, kogo oni widzieliby na stanowisku burmistrza Miasta i Gminy Chocianów.

TYMOTEUSZ MYRDA, RADNY SEJMIKU WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO: Województwo dolnośląskie jest jednym z najszybciej rozwijających się regionów na terenie naszego kraju. Czas najwyższy, by Chocianów zaczął korzystać z tych szans a Tomek Kulczyński jest gwarantem ich wykorzystania.

KAMIL CIUPAK, WICESTAROSTA POLKOWICKI: Dynamicznie rozwijające się województwo, dynamicznie rozwijający się powiat. Gmina Chocianów ma szansę wsiąść do tego autobusu, dzięki skutecznej współpracy Tomasza Kulczyńskiego z nami.

JACEK SZWAGRZYK, WÓJT GMINY GAWORZYCE: Tomasz Kulczyński to bardzo dobry kandydat na burmistrza Chocianowa. Z pewnością swoimi działaniami przyczyni się do rozwoju tej gminy i mam nadzieje na dobrą współpracę w ramach Związku Gmin Zagłębia Miedziowego.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA