Zamknij
REKLAMA

Kandydat na burmistrza Chocianowa chce lobbować u premiera

09:17, 11.09.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
facebook.com/pispolkowice

W zeszłą sobotę we Wrocławiu odbyła się konwencja samorządowa Prawa i Sprawiedliwości, w której uczestniczył premier Mateusz Morawiecki, prezes partii Jarosław Kaczyński, samorządowcy oraz parlamentarzyści.

Na wrocławskiej konwencji premier ogłosił program rozwoju dla Dolnego Śląska, który zdaniem kandydata na burmistrza Chocianowa Andrzeja Bobera:

Spowoduje skok cywilizacyjny naszych samorządów. Gminy skorzystają z programu w zakresie infrastruktury, służby zdrowia, gospodarki i środowiska. 

Podczas konwencji partia oficjalnie rozpoczęła kampanię wyborczą na Dolnym Śląsku. 
Na spotkaniu nie zabrakło też przedstawicieli Chocianowa - kandydata PiS na Radnego Miasta i Gminy Chocianów, Sebastiana Augustyniaka czy kandydata na burmistrza, Andrzeja Bobera, który po konwencji zapewniał że:   

Moja współpraca i możliwości lobbowania w niedalekiej przyszłości przyniosą wymierne efekty dla Chocianowa. 

Niestety nie dodał w jaki sposób zamierza lobbować na rzecz Chocianowa oraz jakie efekty chce osiągnąć dla naszej gminy. 

(K.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

ixix

3 3

On chce lobbować a ja chcę czarować! na to samo wyjdzie ! 09:26, 11.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

onon

3 3

Pan Andrzej zmieni Chocianów na lepsze 22:05, 13.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

precz partieprecz partie

2 0

Pieniądze na Warszawe i ludzie z urzędu na bruk a przylecą z całej Polski byle koledzy z pisu. Stanowcze NIE DLA PISU! 08:56, 14.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PO=PiSPO=PiS

0 1

A kto to jest, ten wielki vip Chocianowa z niby znajomymi z salonu warszawskiego PiS-u? Wiem,że ma myjnię samochodową. To kim jest ? Technikiem mycia samochodów? To w warszawie nie potrzebują takich? Bo Chocianów da sobie radę bez tego Pana doskonale. 18:36, 15.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone