Zamknij
REKLAMA

Policjanci spotkają się z mieszkańcami ulicy Wesołej i Armii Krajowej

12:19, 15.05.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Już w czwartek mieszkańcy ulicy Wesołej i Armii Krajowej będą mogli spotkać się z Policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego aby wspólnie porozmawiać o ruchu drogowym na terenie ich miejsca zamieszkania.

Spotkanie policjantów Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach z mieszkańcami ul. Wesołej oraz Armii Krajowej w Chocianowie będzie dotyczyło wątpliwości mieszkańców, co do oznakowania dróg w tym rejonie. Na spotkaniu zostaną również poruszone kwestie związane z odpowiedzialnością prawną dotyczącą przepisów z zakresu ruchu drogowego. - Informuje  st. sierż. Przemysław Rybikowski Oficer Prasowy KPP w Polkowicach. 

Na rozmowę z Policjantami zaprasza radny Piotr Piech, który zainicjował spotkanie 

Tematem spotkania będzie m.in. wjazd na drogę wew. przy blokach oraz parkowanie w miejscach zabronionych przy ul. Armii Krajowej oraz przy ul. Wesołej. Spotkanie odbędzie się w czwartek o 16.05.2019r. o godz. 17:00 tuż przy wjeździe na drogę wew. przy ul. Wesołej od ul. Armii Krajowej. 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

mieszkaniecmieszkaniec

3 0

Brawo panie radny, nie udało się z piaskownicami to może choć znak drogowy uda się zmienić. Aktywny bezrobotny szuka pracy, może choć jedno posiedzenie w komisji ? 08:38, 17.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OlaOla

1 0

Co tym razem kombinuje pan radny Piech, to było spotkanie z bezradnym, a policja to tylko pretekst. Co pan robił w poprzedniej kadencji, nie było czasu zając się znakami i źle położonym asfaltem. Piaskownice też miały być europejskie, a jak były tak są kuwetami. 08:54, 18.05.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone