Zamknij
REKLAMA

Mieszkanka Chocianowa została komendantem policji w Rudnej

19:48, 02.09.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Komisariat Policji w Rudnej od dzisiaj ma nowego komendanta. Została nim mieszkanka Chocianowa, asp. Anna Muniak dotychczas piastująca stanowisko Specjalisty Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego KPP w Polkowicach. Rozkaz personalny powierzenia obowiązków na stanowisku Komendanta wręczyła osobiście Komendant Powiatowy Policji w Lubinie, podinsp. dr Joanna Cichla, która pogratulowała awansu, życząc przy tym sukcesów w kierowaniu nową jednostką.

W dniu dzisiejszym podczas odprawy służbowej, w Komendzie Powiatowej Policji w Lubinie odbyło się uroczyste powitanie i wprowadzenie nowego Komendanta Komisariatu Policji w Rudnej. Komendant Powiatowy Policji w Lubinie podinsp. dr Joanna Cichla w obecności swojego zastępcy podkom. Artura Ciupki powołała na stanowisko  Komendanta Komisariatu Policji w Rudnej asp. Annę Muniak.

Aspirant Anna Muniak pełni służbę w policji od 29 września 2008 roku. Wiedzę i doświadczenie zdobywała służąc w pionie dochodzeniowo- śledczym. W ostatnim czasie piastowała stanowisko Specjalisty Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego. Ponadto pełniła obowiązki służbowe jako Naczelnik Wydziału Dochodzeniowo- Śledczego w KPP Polkowicach.

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

Mały manMały man

1 0

Oj nie chciałbym, by mnie tą rączką przytuliła... 22:42, 02.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone