Zamknij
REKLAMA

Autobusy z Chocianowa do Polkowic ominą Jabłonów. Mamy rozkład jazdy

15:10, 05.09.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Już od poniedziałku 09.09 ruszają nowe połączenia na trasie Chocianów - Polkowice - Chocianów. Kurs autobusów lini 25 obowiązuje w dni robocze od poniedziałku do piątku. Autobus ominie wieś Jabłonów i nie będzie kursował w niedziele i święta . Zupełnie inaczej niż, obiecywał w kampanii wyborczej burmistrz Kulczyński. 

Tempo wprowadzania obiecanej "bezpłatnej komunikacji" nie jest imponujące, bo jak przed wyborami zobowiązywał się Kulczyński, w Gminie Chocianów miało funkcjonować 5 połączeń. Do tej pory nie udało się uruchomić połączeń do Rokitek, a kursy do Polkowic wykluczają mieszkańców Jabłonowa. 

źródło: facebook.com/Tomasz.Kulczynski2018
 
Rozkład jazdy na trasie Chocianów - Polkowice


Chocianów D.A      07:17 - 15:30 - 18:40
Chocianów Osied.  07:20 - 15:33 - 18:43
Pogorzeliska          07:26 - 15:39 - 18:49
Pogorzeliska 42     07:28 - 15:41 - 18:51
Parchów 71           07:30  - 15:43 - 18:53
Nowa Wieś Lubiń. 07:34 -  15:47 - 18:57
Jędrzychów 8.       07:38 -  15:51 - 19:01
Sobin stadnina      07:42 - 15:55 - 19:05
Sobin Kościół        07:43 - 15:56 - 19:06
Sobin remiza.        07:44 - 15:57 - 19:07
Sobin.                    07:46 - 15:59 - 19:09
Strefowa CCC       07:49 - 16:02 - 19:12
Strefowa VW         07:51 - 16:04 - 19:14
Chocianowskal.    07:53 - 16:06 - 19:16
Chocianowska      07:55 - 16:08 - 19:18
Młyńska                07:57 - 16:10 - 19:20


Rozkład jazdy na trasie Polkowice - Chocianów

Młyńska                 06:35 - 12:45 - 17:40
Chocianowska       06:37 - 12:47 - 17:42
Chocianowska 1    06:39 - 12:49 - 17:44
Strefowa VW.         06:41 - 12:51 - 17:46
Strefowa CCC.       06:43 - 12:53 - 17:48
Sobin                      06:46 - 12:56 - 17:51
Sobin remiza          06:48 - 12:58 - 17:53
Sobin Kościół         06:49 - 12:59 - 17:54
Sobin stadnina       06:50 - 13:00 - 17:55
Jędrzychów 8         06:54 - 13:04 - 17:59
Nowa Wieś Lub.     06:58 - 13:08 - 18:03
Parchów 71            07:02 - 13:12 - 18:07
Pogorzeliska 42      07:04 - 13:14 - 18:09
Pogorzeliska           07:06 - 13:16 - 18:11
Chocianów Osied.  07:12 - 13:22 - 18:17
Chocianów D.A      07:15 - 13:25 - 18:20

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

AdaAda

6 3

Jak moje dziecko ma dojechać do polkowic do szkoły i nie spóźnić się na lekcje..... Ładnie nas burmistrz w ciula👎 zrobił 16:25, 05.09.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

DokładnieDokładnie

4 0

Pan Puźniecki ostro nasz w ciula zrobił. 17:00, 05.09.2019


Fakty Chocianów Fakty Chocianów

2 1

Obiecanki cacanki a Kulczynskiemu radość. Szkoda tylko tych dzieciaczków. Dobrze pisze Pan z Faktów, że to nie burmistrz, to... 17:02, 06.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

OjojojOjojoj

4 1

Było całkiem dobrze, więc zmiany bezzasadne. Teraz jantar zostawia po 30 - 40 dzieciaków i część chce odejść z ZS. Pomijam już tragiczny stan techniczny pojazdów jantara i żenujący poziom kierowcy zwłaszcza tego grubego cwaniaczka który nie daje pasażerom biletów i pali w trakcie jazdy. Niestety darmowy autobus w tym rozkładzie nie rozwiązuje problemu. Przydałyby się jeszcze ze 3 kursy, może z czasem coś dojdzie 21:09, 06.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ja jaja ja

1 0

A wystarczyło pierwszy kurs o 7 zrobić.
20:38, 09.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone