Zamknij
REKLAMA

Rezolucja przeciwko "ideologii LGBT" padła! Blamaż radnych Ślipki i Kisiela

20:34, 19.09.2019 | K.N
Skomentuj
REKLAMA

Zapędy Przewodniczącego Rady Miejskiej Chocianowa, Janusza Ślipko i radnego Kisiela do wprowadzenia rezolucji przeciwko "ideologii LGBT oraz w obronie praw katolików" na razie nie wyszły. 

Fala krytyki nowego pomysłu forsowanego przez radnych PiS i klubu Tomasza Kulczyńskiego spowodowała, że tematem zainteresowało się szersze grono nie tylko mieszkańców Chocianowa. Na czwartkowej (19.09) sesji Rady Miejskiej nie zabrakło emocji związanych z projektem rezolucji. Sołtys Rakowa Bożena Czekajło kolejny raz zaprezentowała się jako nadworny pochlebca radnych Kulczyńskiego oraz PiS, chwaląc w niebiosa pomysł wprowadzenia rezolucji przeciwko "ideologii LGBT" (wcześniej Sołtys Bożena Czekajło wstawiła się za radnym Wandyczem, który z miejskiej kasy dostał 400 zł za ugotowanie grochówki). Jednak prawdziwym sprowadzeniem do parteru Przewodniczącego Janusza Ślipko było wystąpienie - społecznika Roberta Obaza, który do Chocianowa przyjechał z Jeleniej Góry. 

[ZT]12839[/ZT]

Obaz już na początku wyraził zaskoczenie, że w tak ważnej sprawie jak problem z ZGMZ, Ślipko zamyka dyskusję nie pozwalając radnym prowadzenie dialogu. Potem już było tylko słowne policzkowanie Przewodniczącego Rady Miejskiej. Samorządowiec z Jeleniej Góry przytoczył radnym przyrzeczenie z zaprzysiężenia oraz Konstytucję. Jeden egzemplarz trafił też do Ślipki z nadzieją, że się z nią zapozna. Jednak podstawowym celem wizyty Obazy w Chocianowie było uzyskanie informacji od Przewodniczącego czy radnych z klubu Kulczyńskiego czym jest "ideologia LGBT", niestety Ślipko po wcześniejszej kompromitacji gdy dla serwisu 24legnica.pl powiedział, że homoseksualizm to choroba, tym razem unikał odpowiedzi. 

[ZT]12842[/ZT]

Nie obeszło się bez wpadki. Obaz pod wpływem emocji pomylił nazwę naszej miejscowości a szacując statystycznych przedstawicieli LGBT na terenie gminy, źle oszacował liczbę mieszkańców. Projekt rezolucji powstrzymania ideologii „LGBT” został przekazany do konsultacji społecznych.

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

RysiekRysiek

9 5

Wstyd Janusz chłopie nie kompromituj się, wstyd!!!! 21:58, 19.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

miejskamiejska

9 2

Już w całej Polsce śmieją się z naszej lokalnej władzy. Takiego wstydu nie da się uprać w pralce FRANI. Kulczyński zdaj lepiej mandat burmistrza i schowaj się w Lubinie. Kryształowe Serce - kto to wymyślił? 11:39, 20.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Andrzej. BAndrzej. B

9 0

Ciekawe co zrobi wojewoda, przecież nie może taki stan trwać w nieskończoność. Zapytajmy naszego burmistrza ile już zostało mu w KASIE na spełnienie swoich wyborczych obietnic?
Bo ja akurat będę od października musiał płacić 66 zł za wywóz śmieci bo gościu nie jeździł na zgromadzenia ZGZM. 11:42, 20.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

nini

1 0

a idz z nimi 06:56, 02.10.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA