Zamknij
REKLAMA

Siłownia zewnętrzna w Parchowie zaczyna nabierać kształtów

18:37, 16.01.2020 | K.N
REKLAMA

W ubiegłym roku podobnie jak przez kilka ostatnich lat wieś Parchów, wzięła udział w konkursie organizowanym przez powiat polkowicki pod nazwą "Najlepsza inicjatywa służąca podniesieniu estetyki wsi powiatu polkowickiego". Wówczas inicjatywa zasłużyła na wyróżnienie, a wiosce nietoperza przyznano 2000 zł nagrody. Dziś zwieńczono efekt tamtych zmagań i nagroda, którą ufundował powiat właśnie znalazła swoje miejsce na terenie obiektów rekreacyjno-sportowych w Parchowie.

Jesteśmy bardzo wdzięczni władzom powiatu za organizację konkursu, któremu towarzyszy zdrowa rywalizacja, który sam w sobie jest motywatorem do działań, a dodatkowo przynosi jeszcze imponujące korzyści dla mieszkańców Parchowa. Powiedziała Radna i Sołtys - Anna Pichała.

Przypomnijmy, nagrodzone działanie polegało na wymianie okien w klubie piłkarskim, które udało się pozyskać z rynku wtórnego oraz położeniu kostki brukowej pozyskanej w Polkowicach. Ponadto powstało miejsce do gry w koszykówkę przed sceną na terenie obiektów rekreacyjno-sportowych w Parchowie. 
Dzisiejsza nowość, czyli element siłowni o nazwie "jeździec" który został zamontowany, jest częścią większego planu, który mieszkańcy wsi zamierzają zrealizować w tym roku z funduszu sołeckiego. 
Zaplanowany jest zakup urządzeń siłowni zewnętrznej na kwotę przeszło 10 000 zł, a montaż jak zawsze wykonany ma być siłami mieszkańców wioski nietoperza. Siłownia zewnętrzna będzie służyć zarówno dzieciom jak i dorosłym. 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone