Zamknij
REKLAMA

Miał ponad 200 porcji metamfetaminy. 24-latek z Chocianowa odpowie za posiadanie narkotyków

12:45, 18.06.2020 | K.N
REKLAMA

Policjanci Komisariatu Policji w Chocianowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Kryminalni zabezpieczyli także elektroniczną wagę i ponad 200 porcji handlowych metamfetaminy. Za to przestępstwo zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Chocianowscy funkcjonariusze patrolując swój rejon służbowy na wysokości ulicy Głogowskiej zauważyli  dwóch dziwnie zachowujących się mężczyzn stojących nieopodal zaparkowanego samochodu. Policjanci podejmując interwencję natychmiast zauważyli zdenerwowanie 24-latka, który za wszelką cenę nie chciał otworzyć samochodu.

Funkcjonariusze mieli uzasadnione podejrzenia, że mężczyzna posiada zabronione substancje. To, co się wydarzyło później tylko potwierdziło ich wcześniejsze przypuszczenia. Na nic zdały się próby nie dopuszczenia policjantów do samochodu. Policjanci podczas przeszukania osobowego volkswagena znaleźli elektroniczną wagę służącą do porcjowania narkotyków, woreczki strunowe oraz słoik, a w nim w sumie ponad 211 porcji handlowych metamfetaminy. Ponadto w mieszkaniu zatrzymanego funkcjonariusze zabezpieczyli również kilka porcji marihuany.

Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na postawienie zatrzymanemu mężczyźnie zarzutów posiadania znacznej ilości narkotyków. Za to przestępstwo zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii 24-latkowi grozi teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA