Zamknij
REKLAMA

Mieszkaniec Chocianowa ledwo co wyszedł z więzienia i już do niego wrócił

09:28, 17.07.2020 | K.N
REKLAMA

W maju bieżącego roku dopiero co opuścił zakład karny, w którym „odsiadywał” wyrok za liczne kradzieże, do których najwyraźniej ma słabość. Niestety nawet ta kara nic nie nauczyła 28-latka, który zza lady zabrał pieniądze należące do właścicielki sklepu. Polkowiccy policjanci rozpoznali mężczyznę na nagraniu z monitoringu i szybko ustalili jego miejsce pobytu. Mieszkaniec Chocianowa za swój czyn może spędzić za kratkami kolejne lata.

Do zdarzenia doszło w jednej z miejscowości na terenie gminy Polkowice. Sprawca obserwował ekspedientkę i odwracając jej uwagę, sięgnął za sklepową ladę, skąd zabrał saszetkę, a w niej 2 tysiące złotych.

Na miejsce zostali wezwani policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach. Funkcjonariusze po zabezpieczeniu materiału dowodowego, odtworzyli sklepowy monitoring, który zarejestrował całe zajście. Policjanci na nagraniu rozpoznali mieszkańca Chocianowa, który jednak bardzo często zmieniał swoje miejsce pobytu.

Polkowiccy kryminalni ostatecznie namierzyli podejrzanego w jednym z salonów gier na terenie Polkowic, gdzie zatrzymali 28-latka. Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Z tej racji, że mieszkaniec Chocianowa jest recydywistą, za kradzież może mu grozić jeszcze wyższa kara.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA