Zamknij
REKLAMA

Policja zlikwidowała domową uprawę konopi

10:37, 11.02.2021 | K.N
REKLAMA

Dzielnicowi z Chocianowa zatrzymali 33-latka w związku z podejrzeniem uprawy konopi indyjskich. W mieszkaniu mężczyzny funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 9 roślin, których uprawa zgodnie z przepisami dotyczącymi przeciwdziałania narkomanii jest zabroniona. Mężczyzna usłyszał już zarzut i musi się liczyć z konsekwencjami sięgającymi 3 lat pozbawienia wolności.

Dzielnicowi ustalili, że jeden z mieszkańców Chocianowa trudni się zabronioną uprawą roślin. Funkcjonariusze po zebraniu wystarczającego materiału dowodowego odwiedzili wytypowanego mężczyznę i sprawdzili swoje podejrzenia.

Wewnątrz lokalu policjanci zastali 33-latka, który nawet nie zdążył zareagować, gdy funkcjonariusze zauważyli krzewy konopi w różnej fazie wzrostu. Momentalnie na rękach mężczyzny zawitały policyjne kajdanki, a dzielnicowi przystąpili do dokładnego przeszukania lokalu.

33-letni mieszkaniec Chocianowa został ostatecznie zatrzymany, a ujawnione rośliny zabezpieczone i przesłane do policyjnego laboratorium. Zatrzymany mężczyzna podczas przesłuchania usłyszał zarzut uprawy 9 sztuk konopi indyjskich, za co może trafić do zakładu karnego nawet na 3 lata.

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%