Zamknij
REKLAMA

Seniorzy z Chocianowa niebawem zobaczą 'Przyjazne dusze'

14:45, 18.04.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj
wroclaw.pl

Do urokliwego domu pod Londynem, będącego właśnie do wynajęcia, wprowadza się młoda para, Mary i Simon. Ona – ciepła, dobra, kochająca swego męża dziewczyna. Jest w ciąży. On – początkujący pisarz powieści kryminalnych. Poprzednimi właścicielami domu byli, tragicznie zmarli Jack i Suzie. 
Wzruszającą komedię romantyczną, która pobudza do refleksji nad przemijaniem ale czyni to w sposób jasny, wesoły i bardzo szlachetny, już niebawem zobaczy grupa seniorów z Chocianowa. 

Radna Izabela Szwed jest inicjatorką, wyjazdu seniorów do Teatru Komedia we Wrocławiu na spektakl „Przyjazne dusze”, który odbędzie się w sobotę po Świętach 27.04.2019 roku.

Uważam, że seniorzy zasługują na uwagę. Edukowałam teatralnie uczniów, nauczycieli a teraz przyszedł czas na najstarszych. Słowa podziękowania kieruję do Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Chocianowie, bo przy Ich aktywnym wsparciu nasza przygoda teatralna będzie zrealizowana. 

Idea będzie kontynuowana, bowiem wydarzeń teatralnych w naszym regionie jest dużo, chociażby Jesień Teatralna w „Muzie”  w Lubinie czy Polkowickie Dni Teatru. 

Pomysł radnej Izabeli Szwed okazał się strzałem w dziesiątkę. Jak sama przyznaje: 

Najważniejsze, że pierwsza inicjatywa spotkała się z dużym zainteresowaniem i  wszystkie miejsca teatralne zostały „zajęte”. Koszty transportu zostaną pokryte z dotychczasowych diet radnej. – dodała radna Izabela Szwed.  

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone