Zamknij
REKLAMA

Kolędami i Pastorałkami wyśpiewali swoje sukcesy

15:56, 17.01.2019 | Szkoła Podstawowa Chocianów / FOTO Janusz Lech
Skomentuj Janusz Lech
REKLAMA

W sobotę, 12 stycznia 2019r. w Salezjańskiej Szkole Podstawowej im. Św. Dominika Savio w Lubinie odbył się XVI Festiwal Kolęd i Pastorałek. Zespoły zobowiązane były do zaprezentowania dwóch dowolnie wybranych kolęd lub pastorałek w tym obowiązkowo jednej tradycyjnej polskiej, natomiast soliści wykonywali jeden utwór. 

Ze względu na dużą liczbę wykonanych utworów w różnej formie i aranżacji, wykonawcy mogli doświadczyć wielu wrażeń i dobrej ,,lekcji muzyki”. Pod okiem i dyrygenturą Stanisława Róg bardzo udanie zaprezentował się zespół ,,Aniołeczki” w składzie: Michniewska Blanka, Nowak Weronika, Rapczuk Anastazja, Dedek Julia, Habura Ewelina, Mazurek Aleksandra, Róg Gabriela oraz Bartosz Dominika. 

Grupa wykonała następujące utwory: ,,Świeć Gwiazdeczko” i ,,Tryumfy” ostatecznie zajmując II miejsce. W kategorii solistów klas I-III Róg Gabriela w utworze ,,W środku przebudzonej nocy” wyśpiewała I miejsce. 
Bardzo dobrze spisały się w kat. klas IV-VI Kałuszka Oliwia otrzymując wyróżnienie (Jezus Malusieńki) oraz Grzelka Julia w kat.klas VII-III GM. zajmując III miejsce (Niechciana kolęda). Wszystkie wokalistki otrzymały dyplom i nagrody rzeczowe. 

 

(Szkoła Podstawowa Chocianów / FOTO Janusz Lech)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%