Zamknij
REKLAMA

Uczniowie Zespołu Szkół uczyli się w Mobilnym Centrum

13:27, 19.01.2019 | Małgorzata Tarasiuk / Zespół Szkół
REKLAMA
Skomentuj
Zespół Szkół

W Zespole Szkół w Chocianowie odbyły się zajęcia w mobilnym centrum pokazowo-edukacyjnym firmy WAGO ELWAG z Wrocławia, która jest światowym producentem złączek sprężynowych oraz komponentów automatyki, stosowanych w instalacjach elektrycznych.

Celem zajęć było poznanie przez uczniów najnowocześniejszych sposobów montażu instalacji elektrycznych z wykorzystaniem złączek tej firmy. Dzięki zaangażowaniu nauczycieli uczniowie mogli poszerzyć wiedzę i umiejętności o informacje na temat akcesoriów aktualnie stosowanych na rynku oraz tych, które pojawią się w użyciu niebawem.

W warsztatach prowadzonych przez prezentera firmy z Wrocławia uczestniczyli uczniowie klas I TA, ITLM, II TA, II TTTM i III TA technikum mechatronicznego. Wszyscy z dużym zainteresowaniem uczestniczyli w zajęciach. Najbardziej podobało się uczniom to, że WAGO oferuje taką technikę połączeń elektrycznych, która jest łatwa, bezpieczna bez konieczności serwisowania: dla szyn montażowych, puszek rozdzielczych, płytek drukowanych lub jako wielowtyki w kanale kablowym czy też w rozdzielnicach.

(Małgorzata Tarasiuk / Zespół Szkół )

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone