Zamknij
REKLAMA

II edycja 'Charytatywnie dla zwierząt' zakończona sukcesem

15:36, 21.12.2019 | zschocianow.pl / Małgorzata Światłoń-Szydełko
Skomentuj
REKLAMA

Sukcesem zakończyła się II edycja „Charytatywnie dla zwierząt” którą zorganizował Szkolny Klub Wolontariatu Zespołu Szkół w Chocianowie. Ma ona na celu wsparcie Schronisk dla Bezdomnych Zwierząt poprzez zbiórkę wszelakich artykułów przydatnych do jego funkcjonowania.

W sobotnie przedpołudnie odbyło się przekazanie artykułów Przytulisku w Jaworze. Wszystkie pieski zostały wygłaskane i wyprowadzone na spacer przez wspaniałych Wolontariuszy!

Uczniowie przede wszystkim zbierali sucha i mokrą karę, koce, kołdry, poduszki, siano, banery, aby czworonożni przyjaciele zaznali trochę ciepła w zbliżającą się zimę.

Udało się na tyle zebrać artykułów aby wspomóc Fundację Hasiorowo – ostoja dla północniaków Dąbrowa Rusiecka. Jeszcze tuż przed Mikołajkami wolontariusze,  wysłali paczkę pełną pluszaków oraz 08.12.2019 r. opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu Małgorzata Swiatłoń-Szydełko zawiozła pełen bagażnik karmy, koców, poduszek do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zawierciu.

Dary jakie zostały przekazane, są produktami wartościowymi, które służą do wykarmienia zwierząt oraz ochrony przed zimnem i wiatrem.

(zschocianow.pl / Małgorzata Światłoń-Szydełko)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%