Zamknij

WARTOWNIK OWC

Nr oferty: StPr/24/1309Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Duninów, 59-140 Chocianów, powiat: polkowicki, woj: dolnośląskie
Zakres obowiązków: Ochrona obiektu, pełnienie służby ochronnej na posterunkach z ostrą bronią, obsługa monitoringu oraz komputera pakiet MS Office, kierowanie pojazdem służbowym, obsługa interesantów na biurze przepustek
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 350 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Zaświadczenie potwierdzające wpis na "Listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej", "Licencja osoby dopuszczonej do broni", prawo jazdy kat. B, obsługa komputera, pakietu MS office, dyspozycyjność, odpowiedzialność
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: 4 Regionalna Baza Logistyczna Wrocław
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Pretficza 28, 50-984 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie
    Osoba do kontaktu: Izabela Jackiewicz
    Numer telefonu: 261 681 536
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: podanie o pracę, CV
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: e-mail
    Obsługa gości hotelowych, utrzymywanie porządków w hotelu i na zewnątrz, przygotowywanie pokoi dla gości, prace pomocnicze w recepcji, przyjmowanie gości, dbanie o tereny zielone, pranie i maglowanie pościeli
    StPr/24/1562
    data rozpoczęcia pracy od 09.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 300 PLN

    Bieżące utrzymanie pojazdów ciężarowych.
    StPr/24/1492
    data rozpoczęcia pracy od 02.09.2024

    spawanie konstrukcji stalowych
    StPr/24/1497
    wynagrodzenie od od 4 300 do 6 000 PLN

    cięcie, gięcie, wiercenie elementów stalowych do produkcji
    StPr/24/1496

    malowanie natryskowe; przygotowanie elementów do malowania, mycie, malowanie, składanie i załadunek
    StPr/24/1495

    -Poruszanie się po giełdzie transportowej -poruszanie się po mapach samochodowych -organizacja transportu -obsługa komputera
    StPr/24/1493

    PRACA JAKO FREZER
    StPr/24/1442
    data rozpoczęcia pracy od 26.08.2024
    wynagrodzenie od od 28,1 PLN

    Kierowca międzynarodowy pojazdu ciężarowego powyzej 12 ton.
    StPr/24/1439
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    Ochrona obiektu, pełnienie służby ochronnej na posterunkach z ostrą bronią, obsługa monitoringu oraz komputera pakiet MS Office, kierowanie pojazdem służbowym, obsługa interesantów na biurze przepustek
    StPr/24/1309
    data rozpoczęcia pracy od 15.09.2024
    wynagrodzenie od od 4 350 PLN

    StPr/24/1278
    data rozpoczęcia pracy od 05.08.2024