Zamknij
REKLAMA

Najlepsze thrillery wszech czasów. Gdzie oglądać online?

08:29, 23.11.2020 | materiały partnera

Każdy z nas ma swój ulubiony gatunek filmowy. Jedni lubią się bać, więc sięgają po horrory. Inni lubią na filmach płakać, więc jasnym wyborem stają się melodramaty. I tak można wymieniać i wymieniać. Naszym ulubionym gatunkiem filmowym są z kolei thrillery, bo uwielbiamy być trzymani w niepewności i starać się samodzielnie szukać rozwiązania skomplikowanych zagadek. Mamy więc dla was kilka naszych ulubionych filmów z tego gatunku. Sprawdźcie sami.

Zaginiona dziewczyna

To film, który opowiada o, z pozoru, szczęśliwym małżeństwie. Amy i Nick poznali się kiedyś na imprezie i od razu coś zaiskrzyło. Teraz są pięć lat po ślubie. W przeddzień rocznicy kobieta znika, a mężczyzna zostaje oskarżony za zabójstwo swojej żony. Wspierany przez swoją siostrę stara się dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę. Film stworzył mistrz thrillerów - David Fincher, a całość powstała na podstawie książki Gillian Flynn. Film możecie obejrzeć na platformie Netflix.

Efekt motyla

Evan jest człowiekiem, który całkiem sporo przeszedł jako dziecko. Wyparł z pamięci te przykre wydarzenia, a pomogło mu w tym prowadzenie dziennika. Nieoczekiwanie, już jako student, odkrywa, że może przenosić się do przeszłości. Postanawia więc, że wykorzysta tę umiejętność do tego, aby naprawić to, co złego stało się dawno, dawno temu. Jednak nie wie, że zmieniając przeszłość, zmieni również to, co w przyszłości. Miało być dobrze - a wychodzi jak zawsze. Nie wiecie, gdzie obejrzeć film? Sprawdźcie, gdzie obejrzeć go w Internecie na Pinbook.

Milczenie owiec

Clarise Starling, młoda agentka FBI, dostaje trudną sprawę „Buffalo Billa” - seryjnego mordercy, który odziera swoje ofiary ze skóry. Żeby lepiej zrozumieć jego motywy i sposób działania, postanawia skorzystać z pomocy niezwykle inteligentnego i niebezpiecznego mordercy - Hannibala Lectera. Ale nie ma nic za darmo. Jeśli chce, żeby jej pomógł, musi się przed nim obnażyć w kwestii swojej przeszłości…

Siedem

Film opowiada o tym, jak prosto jest zamienić się rolami… Młody policjant przybywa do miasteczka i od razu trafia na ciekawą sprawę. Morderca wybiera swoje ofiary na podstawie… grzechów głównych. Każda z nich traci swoje życie w inny sposób. Dzięki temu filmowi każdy z nas pozna zakamarki umysłu szaleńca. Ale czy na pewno jest szalony? A może to społeczeństwo takie jest? Film dostępny jest na platformie Netflix.

Adwokat diabła

Kevin Lomax jest wybitnym adwokatem. Doskonale radzi sobie na sami sądowej, a także świetnie radzi sobie w życiu prywatnym. Skuszony intratną propozycją postanawia przeprowadzić się do Nowego Jorku. Nie wie jednak kto jest jego nowym pracodawcą i na co go stać… Wkrótce pewne elementy zaczynają go zmieniać, a piękna żona Mary Ann zaczyna popadać w depresję. Czy wszystko może posypać się jak domek z kart? Film obejrzycie na Netflixie.

Oglądaliście któryś z tych filmów? Jaki jest wasz ulubiony thriller?

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%