Zamknij
REKLAMAZabawki na Prezent

Wypożycz książkę na działce! Niecodzienny pomysł Biblioteki Publicznej w Chocianowie

15:18, 08.08.2018 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Biblioteka Publiczna w Chocianowie przekazała chocianowskim działkowiczom książki i prasę. Działkowicze mogą teraz wypożyczać książki i to bez żadnych formalności.

W sumie około 30 książek i czasopism powędrowało do Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Nadzieja” w Chocianowie. Akcja powstała z inicjatywy Biblioteki Publicznej w Chocianowie, która zapewnia, że jeśli będzie taka potrzeba, dostarczą więcej tytułów.

Rozpoczęliśmy wspólne z Zarządem Rodzinnych Ogrodów Działkowych "Nadzieja", biblioteczno- działkowe przedsięwzięcie. Rodzinnym ogrodom dostarczamy książki i prasę do wypożyczania i udostępniania działkowiczom. Tylko na działkach wypożyczamy bez formalności - bez zapisu, wypełniania formularzy, przestrzegania terminu zwrotu. Życzymy przyjemnej lektury "w pięknych okolicznościach przyrody".

-dodają przedstawiciele Biblioteka Publiczna w Chocianowie

Książki będzie można wypożyczać w biurze ogrodów działkowych "Nadzieja" w każdą środę od 17:00 do 17:30.  Wśród przekazanych książek znalazły się popularne powieści, czasopisma ogrodnicze i kolorowa prasa.

Wypożyczanie na działkach jest  nową formą popularyzacji książki i nadzieją na poszerzenie grona czytelników Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Chocianowie. Wychodzimy z książką i prasą tam, gdzie nasi mieszkańcy spędzają wolny czas i odpoczywają.  Chcemy aby był to aktywny odpoczynek. Aktywny intelektualnie. Pobyt na działce, to znakomita okazja do nadrobienia, nieraz wieloletnich, zaległości w czytaniu.

dodaje dyrektor Biblioteka Publiczna w Chocianowie Jolanta Floryn

W miarę potrzeb czytelniczych działkowiczów, biblioteka będzie uzupełniać zasoby o nowe tytuły. 
 

(K.N)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

LoLLoL

0 0

genialne 19:13, 08.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone