Zamknij
REKLAMA

Wstąp do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

19:52, 10.05.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

Dla chocianowskiej młodzieży chcącej robić coś wyjątkowego, bezinteresownie pomagać innym i lubiącej dreszczyk emocji, pojawiła się możliwość wstąpienia do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej działającej przy Ochotniczej Straży Pożarnej. 

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza (MDP) jest jednostką organizacyjną w naszej straży, do której mogą wstąpić członkowie od lat 10 do 16. To idealna opcja, jeżeli nasze dzieci marzą o zostaniu strażakiem!

Podstawowe zadania MDP to przede wszystkim udział w zapobieganiu pożarom poprzez oddziaływanie na środowisko w celu przestrzegania przepisów przeciwpożarowych, podnoszenie wiedzy i umiejętności swoich członków w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej, organizowanie działalności kulturalno-oświatowej w środowisku z uwzględnieniem problematyki ochrony przeciwpożarowej, rozwijanie sprawności fizycznej poprzez uprawianie różnych dyscyplin sportowych i  realizacja zadań pożytecznych dla ochrony przeciwpożarowej. 

Do udziału wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.  Ci, którzy wstąpią w szeregi MDP będą uczestniczyć w zawodach i pokazach. Na pierwszą zbiórkę w ramach  Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, chocianowscy Strażacy zapraszają już 17 maja o 17:00  w remizie przy ul. Pileckiego 5A

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone