Zamknij
REKLAMA

Druhowie z Trzebnic bezkonkurencyjni

10:04, 16.09.2019 | K.N
REKLAMA
Skomentuj

W minioną sobotę odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszego powiatu. Zawody powiatowe odbywają się co dwa lata. 

Punktualnie o godz. 10:00 na stadionie przy szkole podstawowej w Grębocicach stawiło się 18 drużyn z 12 jednostek OSP, reprezentujących wszystkie gminy Powiatu Polkowickiego.

Grupa A - 7 drużyn

Grupa C- 5 drużyn

MDP dziewcząt-2 drużyny

MDP chłopców- 4 drużyny

Po uroczystym apelu rozpoczęły się konkurencje, w różnych kategoriach. Rywalizacja grup A i C była najbardziej widowiskowa i emocjonująca. Ostatecznie w grupie A najlepsi okazali się druhowie z Trzebnic, po nich drużyna z Michałowa, a trzecie miejsce zajęli strażacy z Grębocic.

W grupie kobiet pierwsze miejsce zajęła drużyna z Kwielic, po niej grupy z Trzebnic, a zaraz za podium stanęła drużyna z Gaworzyc. Wszystkim dziękujemy za udział, sportową rywalizację, a zwycięzcom gratulujemy wyników.

Podczas sobotniego spotkania wręczono także promesy dla 9 jednostek OSP z gmin powiatu polkowickiego. Promesy przekazano w ramach projektu "Mały Strażak" realizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Środki przekazane stanowią 90% kosztów kwalifikowanych, a służyć mają poprawie i doposażeniu jednostek. Promesy wręczył Minister Krzysztof Kubów oraz Dyrektor Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone