Zamknij
REKLAMA

Radni pomogą seniorom podczas epidemii koronawirusa 

16:05, 13.03.2020 | K.N
REKLAMA

Przez najbliższe dwa tygodnie nie wychodźcie z domów. Unikajcie dużych skupisk ludzi. Nie chodźcie do kościoła. Nie róbcie zakupów w zatłoczonych sklepach. Takie apele od kilku dni płyną w stronę wszystkich, którzy potencjalnie narażeni są na zakażenie koronawirlsem. Jednak największe zagrożenie wirusem na którego nie ma jeszcze szczepionki, występuje u osób starszych. Chocianowscy seniorzy w trudnej sytuacji nie zostali jednak sami.

Ze zwykłego odruchu serca, a przede wszystkim sąsiedzkiej pomocy, radni: Anna Pichała, Norbert Piotrowski i Piotr Piech wyszli z ideą pomocy seniorom, osobom niepełnosprawnym i samotnym. 

Radni deklarują pomoc w zrobieniu czy załatwieniu prostych spraw życiowych m.in.: zakupów artykułów spożywczych, leków czy choćby wyrzucenia śmieci

Jak to będzie działać? Senior, osoba samotna czy potrzebująca pomocy może zadzwonić do Radnych  
Anna Pichała 609 261 210 - Parchów, Piotr Piech 601 792 541- Chocianów, ul. Wesoła, Armii Krajowej. 
Norbert Piotrowski 604 408 490 - Chocianów i zgłosi, że potrzebuje, żeby ktoś zrobił za niego zakupy lub wykupił leki w aptece. Wtedy do jego drzwi zapuka któryś z radnych, a następnie ta osoba weźmie od seniora listę potrzebnych produktów oraz pieniądze i zrobi zakupy. 

 

(K.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone