Zamknij
REKLAMA

Julita Teklik - początkująca aktorka młodego pokolenia.

21:48, 31.07.2018 | P.P
REKLAMA
Skomentuj

Mało kto wie, że w Chocianowie mamy początkującą aktorkę młodego pokolenia, która gra swoją rolę w serialu „Szkoła” emitowanym przez telewizję TVN. Jest to Julita Teklik, a bohaterka którą gra to Zuzia Wilk. Julita prywatnie jest osobą spokojną i wyważoną. Jest uczynna i chętnie pomaga innym. Jest uczennicą Szkoły Podstawowej w Chocianowie.

Osiąga bardzo dobre wyniki w nauce. W tym roku ukończyła siódmą klasę z wyróżnieniem i otrzymała świadectwo z czerwonym paskiem, kolejny już rok z rzędu. Udziela się w różnych przedsięwzięciach w szkole m.in. w akcjach charytatywnych, ale również poza szkołą. Grana przez nią bohaterka Zuzia Wilk idealnie pasuje do niej samej, ponieważ jest spokojna, grzeczna i lubi się uczyć.

W serialu jest młodszą siostrą Dagmary Wilk. Za zgodą rodziców Zuzia została przeniesiona z innej szkoły do tej, w której uczy się jej siostra. W poprzedniej szkole była prześladowana i wyśmiewana przez uczniów. W jednym z odcinków (odcinek nr 519 na platformie PLAYER) pokazane było jak jej siostra uczyła Zuzię radzenia sobie ze złośliwymi uczniami.

Chciała zrobić z niej twardzielkę. Zuzia jednak poradziła sobie w sposób bardzo spokojny i kulturalny. Nie chciała być jak jej przebojowa siostra, gdyż jest jej zupełnym przeciwieństwem. Julita zagrała już w kilku odcinkach, a kolejne będą kręcone z jej udziałem już w sierpniu 2018r. Emisja nowych odcinków nastąpi kilka miesięcy później. Życzymy Julicie aby dalej grała w serialu i rozwijała swój talent, a także by spełniała swoje marzenia. Trzymamy kciuki. Powodzenia.

(P.P)

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Radny Rady Miejskiej w Chocianowie. Prywatnie mąż oraz ojciec dwójki wspaniałych dzieci. Miłośnik muzyki reggae. Inicjator wielu przedsięwzięć oraz eventów, w tym również tych dla dzieci. Zainteresowania ekonomią, biznesem, HR oraz sprawami społecznymi. Zawodowo związany z firmą z branży budowlanej – producenta wielkogabarytowych konstrukcji stalowych.

Piotr Piech

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

Twój wyborcaTwój wyborca

2 4

panie radny. pani mi powie ile pan zrobił w tej kadencji? co jest efektem pana pracy przez te 4 lata. bo widzę że chyba pomysłów brak skoro tutaj w taki naprawdę TANDETNY sposób się pan chcesz wylansować.
ten portal schodzi na psy- poza tym, kolejna osoba z tego felietonu to nie jest pana rodzina czasem? 12:20, 10.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

do Tomczaka do Tomczaka

3 2

A tobie Tomczaku nikt nawet nie zaproponował pisania felietonów ;( Smutek, bo wszyscy wiedza jak słabo bazglonisz 21:58, 12.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

UżytkownikUżytkownik

Naruszono regulamin portalu lub zgłoszono nadużycie. Komentarz został zablokowany przez administratora portalu.


xdxd

1 1

bo co taka aktoria jak z koziej dupy trąba a robert dobrze napisał 15:41, 11.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
© chocianow.com.pl | Prawa zastrzeżone